گوناگون

13 مدل ریش مردانه شیک و جذاب که همیشه ترند خواهند بود

امروزه، مد واقعاً تنها به لباس‌ها و لوازم جانبی محدود نمی‌شود. برای مردان، مدل‌های مو و ریش هم به شخصیت آن‌ها اضافه می‌کنند. مراقبت از ریش به اندازه‌ی لباس‌پوشیدن مختلف برای مواقع مختلف، اهمیت دارد. هر مرد سبکی منحصر به فرد دارد و مدل‌های ریش آن‌ها جلوه کلی آن‌ها را مشخص می‌کند. بهترین قسمت این است که می‌توانید واقعاً هر روز تغییراتی در مدل ریش خود ایجاد کنید و از انتخاب‌های هوشمند خود بهره‌مند شوید. اگر شما یکی از افرادی هستید که دوست دارید مدل‌های جدید و شیک ریش را امتحان کنید، پس در جای مناسبی هستید! در ادامه به معرفی 13 مدل ریش مردانه همیشه ترند برای مردانی که  تمایل به استفاده از ریش دارند می پردازیم.

مدل ته ریش بلند

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

بسیاری از مردان عاشق نگهداری ریش کوتاه هستند زیرا آن نگهداری و استایل کردن آن آسان است. در فصل تابستان، مدل‌های ریش کوتاه بهترین گزینه هستند. این مدل‌ها که در صدر لیست 13 مدل ریش مردانه همیشه ترند جای گرفته نه تنها به مردان یک ظاهر پویا و تمیز می‌دهند، بلکه نیز احساس راحتی را به شما می‌دهند زیرا هوا گرم و مرطوب است و مدل‌های ریش بلند ممکن است ناراحت‌کننده باشند. شما می‌توانید حجم یکسانی از ریش را در ناحیه گونه و زیر دهان خود نگه دارید و به شما یک استایل آرام‌بخش و به‌طور دقیق تراشیده شده را ارائه دهید.

ریش بلند

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

این روزها ممکن است متوجه شده باشید که بسیاری از مردان با مدل‌های ریش بلند دیده می‌شوند. بسیاری ادعا می‌کنند که ریش‌های بلند دوباره به مد برگشته‌اند، اما واقعیت این است که هرگز از مد بیرون نبودند. در روزهای قدیم، مردان معروف به داشتن مدل‌های ریش بلند بودند و این مورد طبیعی تلقی می‌شد. از ابراهام لینکلن تا جیمز هاردن، این مردان با مدل‌های ریش بلند به شکل شیک و ارگانیک ظاهر می‌شوند. پس، اگر می‌خواهید یک ظاهر شیک یا تیز و ترش را داشته باشید که می‌خواهید شخصیت خود را بیان کنید، بهتر است که این مدل جدید ریش بلند یا همان مدل ریش هیپ‌استر را انتخاب کنید.

ریش بزی

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

یکی از مدل‌های  ریش همیشه ترند، ریش بزی یا ریش پوتین می‌باشد. این گونه انتخابی است که در میان سایر مدل‌ها برجسته است. بسیاری ممکن است آن را به نام ریش فقط در منطقه دهان تماس دهند، زیرا ریش تنها در منطقه چانه وجود دارد. این انتخاب هوشمندانه مدل ریش مناسبی برای هر پسر نوجوان است که موی ریش زیادی ندارد. با حتی کمترین مقدار مو، می‌توانید به راحتی این مدل را بدست آورده و به شکل مدرن و شیک ظاهر شوید. روش‌های مختلف تراشکاری برای ایجاد این استایل قابل استفاده است، اما بدون شک در این استایل با شکوه ظاهر خواهید شد.

ریش بالبو

یکی از سبک‌های کاملاً جدید برای مردان، سبک ریش بالبو است. این یک سبک ریش برای مردان است که سری‌های گوش را ندارد، اما موی موجودی دارد. برخی از مردان همچنین ترجیح می‌دهند که گونه‌های خود را تمیز کنند، با مدل‌های موی مدرن و موی موجودی. تونی استارک یا همان آیرون مِن این سبک ریش بالبو را حفظ کرده است و از آن زمان تاکنون بسیار محبوب در میان مردان شده است. می‌توانید این مدل را امتحان کنید تا به شکلی مدرن و شیک ظاهر شوید.

ریش ون دیک

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

این شکل ریش نه تنها جدید است بلکه یکی از گزینه‌های شیک برای پسران جوان نیز می‌باشد. در این نگاه ریش، یک گونه کامل با یک سبک موی موجودی جدا از دیگر قسمت‌ها وجود دارد. مردانی که چهره‌های گرد دارند می‌توانند انتخاب سبک ون دایک را بکنند و به شکلی شیک و خوش‌پسند ظاهر شوند. بسیاری از سلبریتی‌های معروف دیده شده‌اند که این سبک را دنبال می‌کنند و اکنون این سبک به یکی از محبوب‌ترین سبک‌های ریش سلبریتی تبدیل شده است.

ریش کلاسیک

اگر یک پسر نوجوان عاشق ریش هستید، این سبک ریش برای پسران انتخابی ایده‌آل است. بدون شک، این نگاه ریش شخصیت کلی شما را برجسته می‌کند و باعث می‌شود شما جذاب به نظر بیایید. اگرچه پسران جوان این سبک را بیشتر ترجیح می‌دهند، حتی اگر یک مرد میانسال هستید و می‌خواهید یک نگاه متفاوت و جذاب را امتحان کنید، این سبک را امتحان کنید. این یک سبک ریش است که ساده و چند منظوره است و حتی می‌توانید این سبک را امتحان کنید اگر ریش سیاه یا سفید دارید.

ریش وایکینگی

یکی از سبک‌های ریش ضروری  در لیست 13 مدل ریش مردانه همیشه ترند که برای پسران بسیار هیجان‌انگیز است، سبک ریش وایکینگ است. این یک نگاه متوسط به ریش نیست و فقط برای کسانی مناسب است که علاقه‌مند به نگهداری ریش‌های بلند هستند. این سبک ریش بلند گاهی حتی با زنجیر یا زیورآلات تزیین شده است. بسیاری از مردان با هدف خاصی موهای صورت خود را بلند می‌کنند تا این سبک را انتخاب کنند. این نشانه‌ای از تعهد است زیرا ممکن است ماه‌ها و حتی سال‌ها طول بکشد تا موهای صورت پر و ضخیم را برای این سبک برویانید. شما در این نگاه به احساس جنگجویان خواهید داشت و در این شیک و خوش‌سلیقه به نظر می‌آیید.

ریش جعبه ای کوتاه

یکی از مدل‌های جدید محبوب ریش برای مردان مدرن، ریش کوتاه با جعبه است. این نگاه ریش بسیار شبیه به ریش کامل است اما دارای سایه‌های نازک و به‌طور خوش‌تراشیده‌ای است. با این سبک می‌توانید به راحتی یک نگاه مدرن را به دست آورید. انتخاب مدل صحیح ریش ممکن است کمی مشکل باشد، به‌ویژه زمانی که یک چهره گرد دارید. این سبک را انتخاب کنید و می‌توانید بازی استایل خود را به یک سطح بالاتر برده و به راحتی چهره‌تان را باریک‌تر نمایید، و با یک اصلاح زاویه‌دار در امتداد خطوط گونه‌های خود می‌توانید به راحتی جذاب به نظر بیایید.

ریش لنگری

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

سبک ریشی که به اندازه خط فک دنبال می‌شود و به شکل مثلثی به انتهای چانه می‌رسد، به طور معروف با نام ریش Anchor شناخته می‌شود. اغلب این سبک با یک موی سبزی ترکیب می‌شود. مردان می‌توانند به راحتی این نگاه را انتخاب کنند، اما برای به دست آوردن این نگاه باید موهای ریش را با دقت تراشید. ریش به مردان این امکان را می‌دهد که چهره‌ای باریک‌تر به دست آورند و هنگامی که با یک موی سبزی همراه می‌شود، بدون شک شخصیت را بهبود می‌بخشد. اگر می‌خواهید این سبک ریش را انتخاب کنید، مطمئن شوید که موهای ریشتان به طور کامل رشد کرده باشد. این سبک برای چهره‌های گرد مناسب است، بنابراین اگر چهره‌ی گردی دارید، این سبک جدید ریش را امتحان کنید.

ریش خط چانه

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

یک ریش با خطوط تیز و احساسات مردانه. آیا باید بیشتر بگوییم؟ ریش خط چانه  می‌تواند به شما کمک کند تا خط چان شما را تعریف یا تاکید دهید، و این یکی از ریش‌ها است که مردانگی را نشان می‌دهد.

ریش به سرزندگان شما متصل خواهد شد و باید به عنوان یک نواری که در امتداد فک و زیر چان شما قرار دارد تراشیده شود. ضخامت نوار می‌تواند بر اساس ترجیحات متفاوت باشد، اما باید آن را نزدیک به چان و خط چان تراشیده نگه دارید.

ریش 3 روزه

اگر برای رشد ریش خود صبر ندارید، اما می‌خواهید یک ظاهر مردانه و خشن داشته باشید، ریش 3 روزه یک انتخاب عالی است. این یک سبک شاخص است که نگهداری آن آسان است.

مهم‌ترین امر اطمینان حاصل کردن از این است که ریش شما سالم و به خوبی مرتب شده باشد. یک ریش نواری نا مرتب می‌تواند باعث شود که ظاهر شما شلخته به نظر بیایید و نشان دهد که شما فقط برای اصلاح وقت کافی نداشته‌اید.

شما باید موهای خود را در طول یکنواخت نگه دارید و لبه‌ها را در اطراف خطوط گونه‌ها و مناطق گردن با خطوط تمیز یا با ایجاد یک فید تعریف کنید.

ریش 3 روزه همچنین یک سبک عالی برای علاقه‌مندان جدید به ریش است. شما می‌توانید ایده موهای صورت را بررسی کرده و آن را به ریش بلندتر تبدیل کنید در حالی که به سبک و روال مراقبت از خود عادت می‌کنید و سبک جدید خود را.

 

موتن چاپس

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

این سبک در 13 مدل ریش مردانه همیشه ترند یادآور دهه ۱۹ام است. ریشی است که از سمت‌های گوشه‌ها شروع شده و به سمت فک پایین می‌رود. ممکن است به موی سبیل وصل شود، اما همیشه باید فک را بیشتر از آن رها کند.

شما می‌توانید با نگهداری بهداشتی از موهای صورت خود و تراش موها به اندازه‌ی دقیق، موتن چاپس را به روز نگه دارید. همچنین می‌توانید به سمت مخالف بروید و ریش خود را شل و وحشی نگه دارید.

ریش موتن چاپس جسورانه و دلیرانه است و نیاز به اعتماد به‌نفسی جدی برای پوشیدن آن دارد. اگر شجاعت کافی دارید، این ظاهر تضمینی به چرخاندن سران است.

 ریش پر پشت و غیر منظم

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

در لیست 13 مدل ریش مردانه همیشه ترند مدل ریش های بلند و نامرتب نیز یک ترند است. اگر ریش های شما به سرعت رشد می کنند، این گزینه را انتخاب کنید. تعداد زیادی سبک ریش برای مردان وجود دارد اما این سبک اصلا پیچیده نیست.

چگونه بهترین سبک ریش برای مردان را انتخاب کنیم؟

13 مدل ریش مردانه همیشه ترند

1. ریش سازگار با چهره بیضوی

طول چهره بیضوی از عرض گونه‌ها بیشتر است، و پیشانی نسبت به خط فکی گسترده‌تر است. زاویه فک حاد نیست بلکه گرد است. اگر چهره شما بیشتر بیضوی است، وقتی به سبک‌های ریش یا ریشه‌های کوچک فکر می‌کنید، گزینه‌های بیشتری دارید. داشتن ویژگی‌های مربع و گرد به شما امکان تطبیق در موقعیت‌های مختلف را بدون نیاز به تعادل مداوم می‌دهد.

نمایی کلی از ریش شما نیاز به توجه دارد. ریش شما باید یک فک گوشت‌خوار، گونه‌های صاف، از زیر کلیپ شده و در کنار‌ها کوتاه باشد. این سبک بیشتر از اکثر یک ریش کامل را با تیزی شامه‌ها دربرمی‌گیرد.

2. ریش سازگار با چهره مستطیلی

بزرگ‌ترین عامل چهره مستطیلی طول چهره است. خط فک، گونه‌ها و پیشانی همه عرض مشابه دارند. یک چهره بلند به شکل مستطیل می‌سازد. شما از داشتن یک ریش فک بلند، مثلثی یا تیز سود نخواهید برد. می‌توان با رشد ریش گونه‌های ریش را بلند کرد، که همچنین می‌تواند توجه را از طول چهره منحرف کند. شما باید مراقب باشید که شکلی که از پیش دارید را بیش از حد زیاد نکنید. پس آن را بیشتر کنید، و اگر می‌توانید، ریش خود را روی گونه‌های خود بالاتر بیاورید.

جدی‌نگرانی نکنید. به ویژه زمانی که به حقیقت فکر می‌کنید که یک چهره مستطیلی به شما فرصتی برای آزمایش با موی صورت خود برای کشف آنچه می‌تواند برای شما انجام دهد می‌دهد.

3. ریش سازگار با چهره مثلثی

چهره مثلثی دارای فکی است که بزرگتر از گونه‌ها، که بزرگتر از پیشانی هستند، است. هدف آن از حذف یک چانه برجسته با شکل صورت مثلثی است، که در اصل برعکس یک شکل “قلب” است. گونه‌ها و چانه یک چهره مثلثی برتر است. این شکل چهره با یک ریش بلند و ضخیم مانند Olde English بهترین شکل می‌تواند به نظر برسد. برای ایجاد ظاهری از یک چانه بزرگتر، به ریش اجازه دهید زیر آن رشد کند. اگر خط فک شما از پیش عریض است، این سبک ترکیبی ممکن است آن را به عریضتر بنظر بیاورد اگر گونه‌ها خیلی بزرگ و ضخیم باشند.

4. ریش سازگار با چهره گرد

طول چهره گرد نسبت به گونه‌ها متناسب است. آن‌ها بسیار بزرگتر از پیشانی و خط فک مشابه اند. خط فک نرم‌تر و کمتر تعریف شده است.

طراحی به شکل مثلثی بر روی یک شکل چهره گرد خوب به نظر می‌رسد. اگر می‌خواهید بهترین ظاهر خود را داشته باشید، انتخاب کنید که ریش کنار گونه‌ها کوتاه باشد و در طول چانه بلند باشد. یک کنیاک، همراه با یک ریش بر روی گونه‌ها، می‌تواند چانه را به نظر بلندتر و ضخیم‌تر بیاورد. این نوع نوشتن افکار در جلسات معمول است.

5. ریش سازگار با چهره قلبی

طول پیشانی چهره قلبی بیشتر از گونه‌ها و خط فک است. یک چانه تیز دارد. هیچ وقت در زندگی مردانه، نباید یک چانه ضعیف به شما نشان داده شود. خوشبختانه، برای افرادی با چهره شکل قلب گزینه‌ای برای افزودن وزن با رشد ریش وجود دارد.

یک ریش فقط ظاهر کوچکتر چهره‌تان را تاکید می‌کند زیرا آن یک شکل صورت کوچکتر دارد. اگر می‌خواهید یک ظاهر زورمند را بدون مخفی کردن ویژگی‌های خود داشته باشید، موی صورت مدرن در کنار اینها راه حلی مناسب است. در همین حال، موی شانه‌ها و ریش خود را رشد دهید تا شکل چانه خود را تاکید کنید.

6. ریش سازگار با چهره مربع

تمام ویژگی‌های چهره مربع اساساً یکسان هستند. فک دارای یک زاویه تیز است به جای یکی گرد. اگر فک شما عریض است، یک ریش مربع با خطوط راست و زوایای تیز یک گزینه خوب نیست. منطقه چانه باید گرد یا مثلثی باشد تا با شکل صورت تطبیق پیدا کند.

ریش گواتی می‌تواند چانه را به طول بیاورد و یک ظاهر شیک و کوتاه، فک‌های عریض و پهن را به یک شکل زیباتر تبدیل کند. همراه با اجازه دادن به آن چشمان آبی روشن بیشتر برجسته شوند، این توجه به ویژگی‌های صورت دیگری را به خود جلب خواهد کرد.

7. ریش سازگار با چهره الماس

چهره الماسی دارای طول بیشتری است و خط فک کوچکترین ویژگی صورت است، که توسط پیشانی و گونه‌ها دنبال می‌شود. یک چانه تیز دارد. گونه‌های چهره الماسی برگرفته از گسترده‌ترین بخش صورت هستند، با پیشانی و خط فک نسبتاً باریک و تقریباً تقارنی در عرض.

بنابراین، همیشه بهتر است که برخی از موی چانه را نگه دارید تا بار گسترده‌ترین بخش صورت را متوازن کنید، پس ریشتان را کنار بگذارید. ریش کامل کلاسیک، یک گاریبالدی، یک ریش کوتاه باکس شده یا یک وردی همه بهترین سبک‌های ریش برای یک چهره الماسی هستند.

توصیه های نگهداری ریش

برای داشتن یک ریش سالم و جذاب، نه تنها باید سبک مناسبی را برای ریش خود انتخاب کنید، بلکه باید به مراقبت مناسب از آن نیز توجه کنید. در زیر چند نکته آورده شده است که به شما کمک می‌کند که از ریش خود به درستی مراقبت کنید و به ظاهر مردانه و جذابی دست یابید:

۱. ریش خود را به طور منظم تمیز کنید

یکی از نکات مهم برای داشتن یک ریش پرجلوه و سالم، تمیز نگه داشتن آن است. ریش خود را با آب تمیز بشویید تا از ذرات گرد و خاک و پوست مرده پاک شود. باید به یاد داشته باشید که موهای سر و ریش متفاوت هستند، بنابراین برای مراقبت از ریش خود از محصولات مخصوص استفاده کنید. امروزه شامپوهای مخصوص ریش در دسترس است که می‌توانید هفته‌ای یک یا دو بار از آنها استفاده کنید.

۲. استفاده از روغن ریش

روغن‌های ریش بخش مهمی از روتین مراقبت روزانه از ریش شما را تشکیل می‌دهند. یک روغن ریش با کیفیت عالی اسیدهای چرب طبیعی را به ریش شما اضافه خواهد کرد. همچنین، پوست زیر ریش و موهای صورت شما را نیز مرطوب می‌کند. به طور کلی، استفاده منظم از روغن ریش باعث رشد سالم ریش می‌شود و به راحتی می‌توانید به سبک دلخواه خود برسید.

۳. تراشیدن منظم ریش

اگر می‌خواهید ریش خود را در سبک نگه دارید، باید آن را به طور منظم تراشیده کنید. تراشیدن ضروری است و باید بخشی از برنامه مراقبت روزانه از ریش شما باشد. تا به حال اگر ریش خود را تراشیده نکرده‌اید، ممکن است اولین بار دشوار به نظر برسد، اما اگر به مراقبت‌های ریش خود به درستی پایبند باشید، به زودی می‌توانید به راحتی شکل ریش خود را تغییر دهید.

۴. استفاده از برس ریش

استفاده از برس ریش جداگانه مفید است زیرا برس بافت خاصی دارد که وقتی به راستی برس می‌زنید، از خاک و آلودگی دور می‌شود. همراه با ریش، مهم است که موهای صورت خود را نیز برس کنید. این باعث می‌شود موهای ریش شما ترتیب‌داده شده و در سبک‌های موثر کمک کند. حتی روغن‌های طبیعی و محصولات مراقبتی دیگر به طور طبیعی توزیع می‌شوند.

خب، در این پست با 13 مدل ریش مردانه همیشه ترند، سبک‌های ریش بر اساس اندازه صورت شما و نحوه مراقبت از موهای ریش خود آشنا شدید. توصیبه می کنیم برای داشتن ریشی خوش فرم از این توصیه ها پیروی کنید.

امتیاز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا